Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0