Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
ShooterRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0