Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Mao's Last DancerRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 2.0
IdiocracyRated ★ 3.0
SuperbadRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5