Movies
Ratings
215
Iron ManRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 2.5
ChawRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0