Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Johnny ExpressRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
RBGRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5