Movies
Ratings
825
CallRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0