Titles you rated
Terrifier 3Rated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
It FollowsRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
StillwaterRated ★ 3.0
The Techniques of FightingRated ★ 2.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 2.0
The Equalizer 3Rated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
PolarRated ★ 1.5
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
1922Rated ★ 2.0
The BabysitterRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 2.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5