Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 5.0
SUPER LOVERSRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
The Titan's BrideRated ★ 3.0- 원피스 18기Rated ★ 2.5