Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Korean Wrestling ‘Ssireum’Rated ★ 3.5
Ristorante CoreanoRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5