Movies
Ratings
261
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
AdoreRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
WimbledonRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5