Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
HugoRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 3.5
30 Days of NightRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 1.5
Twilight GangstersRated ★ 2.0
The MechanicRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0