Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5