Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
The FakeRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5