Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
- Is This a Zombie?Rated ★ 5.0
- DOG DAYSRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0- GJ ClubRated ★ 5.0
- The Aesthetica of a Rogue HeroRated ★ 5.0
Outbreak CompanyRated ★ 4.5- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 5.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.0
KRated ★ 4.5- WORKING!!Rated ★ 5.0
Yosuga no SoraRated ★ 5.0- Heaven's Lost Property: ForteRated ★ 5.0
- Heaven's Lost PropertyRated ★ 5.0