Movies
Ratings
401
Killer ToonRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 0.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0