Movies
Ratings
499
VeteranRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
CouplesRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0