Movies
Ratings
337
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 4.0