Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 4.0