Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0- 東京女子図鑑Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5