Series
Ratings
114
Chief KimRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Burn NoticeRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
The Client ListRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.0