Titles you rated
Softness of BodiesRated ★ 1.0
The Wrong TeacherRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 2.5
OculusRated ★ 3.0
Creepy Hide And SeekRated ★ 4.0
The ThawRated ★ 4.0
Survival of the DeadRated ★ 4.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 4.0
Seconds ApartRated ★ 4.0
Sx_TapeRated ★ 2.0
V/H/S/2Rated ★ 1.5
The UninvitedRated ★ 4.0
The PossessionRated ★ 5.0
The TunnelRated ★ 5.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 0.5