Movies
Ratings
560
DeceptionRated ★ 3.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
CongoRated ★ 4.0
RoninRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 2.0
The InterpreterRated ★ 1.5
The General's DaughterRated ★ 3.5
MurdererRated ★ 1.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.5
The Art of WarRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
The PuppetRated ★ 1.0
Days of WrathRated ★ 2.0
RidersRated ★ 3.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 4.0
Out LiveRated ★ 1.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.0