Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Final CutRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0