Titles you rated
- NoiseRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 2.0
Woman in GoldRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 1.5
Venus TalkRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
SolaceRated ★ 1.5
Big DealRated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 4.0