Series
Ratings
15
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Nemuri no MoriRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5