Series
Ratings
21
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0