Movies
Ratings
655
CocoRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
SuburbiconRated ★ 3.0
After the WeddingRated ★ 3.0
United 93Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 2.0
TwinstersRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0- Head in the CloudsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5