Movies
Ratings
884
The Lion KingRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Eurovision Song Contest: The Story of Fire SagaRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5