Series
Ratings
165
The Good PlaceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 3.0- DraculaRated ★ 4.0
VRated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0- Happy EndingsRated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 4Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
The KillingRated ★ 3.5