Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MossRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0