Movies
Ratings
157
Die HardRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Live and Let DieRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 5.0
Wild Wild WestRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 5.0