Titles you rated
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
HungerRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Silent LoveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5