Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0