Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
JobsRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0