Movies
Ratings
795
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Laplace's WitchRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0