Titles you rated
Queer EyeRated ★ 5.0
Queer EyeRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- 相葉マナブRated ★ 4.5
- 嵐にしやがれRated ★ 5.0
- VS嵐Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0