Movies
Ratings
220
The Last SamuraiRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 4.0