Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
No Money, No FutureRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5