Series
Ratings
38
Romantics AnonymousRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 4.5
Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 2.5