Series
Ratings
14
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0