Movies
Ratings
137
HerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0