Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.5
UpstreamRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.5
AwakeningsRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5