Movies
Ratings
65
The Florida ProjectRated ★ 5.0
PersepolisRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 1.0
PredestinationRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.5