Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 0.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0