Titles you rated
The Great WallRated ★ 1.5
LoganRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
Three KingsRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The Thin Red LineRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.5
Field of DreamsRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
The NaturalRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.0