Series
Ratings
113
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Terra NovaRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 3.5
GothamRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0