Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Nomitori SamuraiRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 5.0
LaggiesRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
DopeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5