Series
Ratings
13
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5