Series
Ratings
39
Master of StudyRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5