Movies
Ratings
67
The MaskRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0